مرکز تعمیرات کامپیوتر لپ تاپ جردن، آفریقا، ونک ، ظفر

مرکز تخصصی تعمیرات کامپیوتر لپ تاپ و پرینتر جردن، آفریقا، ونک ، ظفر ، وحید دستگردی | تلفن 26763137 و 26763146

مرکز تعمیرات کامپیوتر لپ تاپ جردن، آفریقا، ونک ، ظفر

مرکز تخصصی تعمیرات کامپیوتر لپ تاپ و پرینتر جردن، آفریقا، ونک ، ظفر ، وحید دستگردی | تلفن 26763137 و 26763146

| شرکت رایان پشتیبان | تلفن ٢٦٧٦٣١٣٧
خدمات کامپیوتر، لپ تاپ، شبکه و پرینتر

((((( تلفن: ٢٦٧٦٣١٣٧ - ٢٦٧٦٣١٤٦ )))))

***** سخت افزار *****
- تعمیر انواع کامپیوتر، لپ تاپ، نوت بوک و سرور
- ارائه انواع کامپیوتر، لپ تاپ و لوازم جانبی
- مونتاژ و تعویض و ارتقا انواع کامپیوتر و لپ تاپ
- راه اندازی کامپیوتر و نصب سیستم
- پشتیبانی کامپیوتر و سیستم

***** نرم افزار *****
- نصب انواع سیستم عامل ویندوز
- نصب نرم افزارهای کاربردی
- نصب نرم افزارهای تخصصی عمران، برق، مکانیک و ...
- بروزرسانی انواع نرم افزار
- نصب انتی ویروس
- ارائه انتی ویروس اورجینال

***** شبکه *****
- نصب و راه اندازی شبکه
- پشتیبانی شبکه و کامپیوتر
- عقد قرارداد پشتیبانی جهت شرکت ها و موسسات
- فروش انواع سرور و ups
- راه اندازی سرور و دامین ، فایل سرور، سرور پشتیبان، ایمیل داخلی
- مجازی سازی و نرم افزار های کنترل پهنای باند اینترنت و شبکه

***** ماشین های اداری *****
- ارائه انواع پرینتر و کاتریج
- شارژ کاتریج لیزری و جوهر افشان
- تعمیر پرینتر، فکس و اسکنر


خدمات کامپیوتر ، خدمات کامپیوتری ، خدمات شبکه ، تعمیر لپ تاپ ، تعمیرات لپ تاپ ، تعمیر کامپیوتر ، پشتیبانی شبکه ، پشتیبانی کامپیوتر ، نگهداری شبکه ، پشتیبانی سیستم ، قرارداد پشتیبانی شبکه و کامپیوتر ، نصب شبکه ، راه اندازی شبکه ، قرارداد شبکه ،
خدمات کامپیوتری در محل ، خدمات کامپیوتر در محل ، تعمیر نوت بوک ، تعمیرات نوت بوک ، نصب نرم افزار لپ تاپ ، نصب نرم افزار نوت بوک ، نصب ویندوز ، نصب نرم افزار ، نصب درایور ، نصب نرم افزارهای کاربردی ، نصب انتی ویروس ، راه اندازی سیستم ، راه اندازی کامپیوتر ، ریکاوری ، ریکاوری اطلاعات ، بازیابی اطلاعات ، بازیابی اطلاعات ازدست رفته ، خدمات نرم افزاری

مرکز تخصصی تعمیرات کامپیوتر لپ تاپ و پرینتر

((((( تلفن: ٢٦٧٦٣١٣٧ - ٢٦٧٦٣١٤٦ )))))

  • ۰
  • ۰

چرا برون سپاری به شرکت پشتیبانی شبکه کاری هوشمندانه است؟

در این مطلب می خواهیم در مورد اینکه چرا برون سپاری به شرکت پشتیبانی شبکه کاری هوشمندانه است؟ توضیحاتی را برای شما عزیزان ارائه کنیم . و همچنین می خواهیم به موضوعاتی همچون امکان برون سپاری تمام فرآیندها و عملیات های بخش فناوری اطلاعات وجود دارد ، برون سپاری مسئولیت های بخش فناوری اطلاعات، مزایای حاصل از سادگی و صرفه جویی و… بپردازیم . پس در ادامه همراه ما باشید.

چرا برون سپاری به شرکت پشتیبانی شبکه کاری هوشمندانه است؟

قابلیت برون سپاری همه فعالیت ها و عملیات های بخش فناوری اطلاعات وجود دارد

برخی از شاخاص که بنگاه های کسب و کار کوچک یا متوسط را اداره می کنند، به قدری مشغول و درگیر کنترل  امور روزانه و ارتباط با مشتری می باشند که وقت و انرژی لازم برای پرداختن به مسئولیت های قسمت فناوری اطلاعات ندارند. در این شرایط، برون سپاری تمام زیرساخت فناوری در شرکت یا سازمان به یک شرکت معتبر خدمات پشتیبانی شبکه (MSP) ، امکان پذیر می باشد و در حقیقت، ما چنین پیشنهادی می کنیم. زیرساخت فناوری شامل کامپیوترها و سرورها، دستگاه های تلفن همراه و اتصالات وای-فای، نرم افزارها و پایگاه های داده و حتی وب سایت ها و پروژه های فناوری در شرکت یا سازمان می باشد. منظور ما از عبارت “ برون سپاری تمام  زیرساخت فناوری”، این است که همه ی قسمت های ذکر شده که همگی از اجرای زیرساخت فناوری در سازمان یا شرکت می باشند، می بایست برون سپاری شوند. تفویض و واگذاری همه ی مسئولیت ها به یک شرکت دیگر، احتمالا عجیب به نظر بیاید؛ ولی خیلی آسان و بی دردسر است. شرکت های خدمات پشتیبانی شبکه (MSP) ، از تیم های حرفه ای در همه ی گرایشات فناوری اطلاعات اداری برخوردار می باشند؛ و از ابزارهای فنی کارآمدی استفاده می کنند که به ایشان امکان می دهد همواره با سازمان یا شرکت شما در تماس باشند و سیستم هایتان را از طریق اینترنت، تحت نظر داشته باشند.

برون سپاری فعالیت های قسمت فناوری اطلاعات

یک شرکت خدمات پشتیبانی شبکه ی کاردان و حرفه ای، مثل فاوندرز تکنولوژی (Founders Technology)، فهرست گسترده ای از خدمات را برای شرکت های واکنش گرا طراحی و عرضه می کند و در عین حال، یک مِنو از انواع خدمات خاص هم برای شرکت هایی که احتیاج به پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه هستند، در نظر می گیرد.

ما خدمات نوع دوم را طی یک برنامه ی جامع به اسم برنامه ی “پشتیبانی از شبکه”، برای شما فراهم کرده ایم. این برنامه به شما امکان می دهد که قسمت فناوری اطلاعات سازمان یا شرکت خود را طی 7 روز هفته و ۲۴ ساعتِ روز، برون سپاری کنید؛ به علاوه، این برنامه برای همه ی شرکت ها با بودجه های گوناگون، طرح های پرداخت ویژه دارد.

چرا برون سپاری فرآیندهای قسمت فناوری اطلاعات به یک کمپانی خدمات پشتیبانی شبکه (MSP) ، تصمیمی مناسب است؟

چنان چه مالک یک بنگاه کسب و کار یا سازمان می باشید، می بایست به اهمیت کنترل و مدیریت هزینه ها به خوبی واقف باشید. یکی از قسمت های دشوار فرآیند مدیریت هزینه، پیدا کردن راه کارهایی برای حصول این هدف و در عین حال، کسب بازده های مطلوب از سرمایه می باشد. ولی یکی از حوزه های مملوء از فرصت که می توان از آن به عنوان یکی از محرک های حصول موفقیت استفاده نمود، قسمت فناوری اطلاعات در سازمان است؛ که احتیاج به مراقبت و پشتیبانی فنّی روزانه می باشد.

مزیت های حاصل از صرفه جویی و سادگی

یک برنامه ی استاندارد پشتیبانی شبکه، مبتنی بر نظارت ۲۴ ساعته در هفت روز هفته، بر همه ی اجزاء و ساختارهای موجود در قسمت فناوری اطلاعات سازمان می باشد. این فرآیند، یک فرآیند پیش گیرانه محسوب می شود؛ که به موجب آن، همه ی قطعه های نرم افزاری و سخت افزاری به روز و آنلاین نگهداری می شوند.

این برنامه ی پشتیبانی به شما اطمینان خواهد داد که کارمندانتان، به ندرت با مشکلات کامپیوتری مواجه می شوند؛ و تعداد دفعاتی که ایشان با فناوری های معیوب و ناکارآمد رو برو می­ شوند، به صفر می رسد. به این ترتیب، سطح بهره وری و کارآمدی روزانه، هفتگی و ماهانه ی سازمان، به میزان قابل ملاحظه ای ببیشتر خواهد شد.

و امتیازهای حاصل از گرفتن خدمات از شرکت های پشتیبانی شبکه (MSP) برای خودتان چه خواهد بود؟

چنان چه شخصاً مجبور به نصب و مدیریت کامپیوترها و سرورها، به روزرسانی نرم افزارها و سیستم های عامل و محافظت از شبکه در مقابل حملات هکرها نباشید، قطعاً به حد قابل ملاحظه ای در هزینه هایتان صرفه جویی می شود.

به علاوه در صورتی که بدانید که همه ی مسئولیت های اجرایی در قسمت فناوری اطلاعات به اشخاص حرفه ای، مجرب و شایسته تفویض شده اند، به آسایش و آرامش خیال می رسید. کارمندان و متخصصان شرکت فاوندرز تکنولوژی، از تخصص فنی کافی برخوردار می باشند و مشتریان را از امتیازهای برون سپاری مسئولیت های قسمت فناوری اطلاعات به شرکت های خدمات پشتیبانی شبکه (MSP) ، آگاه می سازد. همین حالا برای دریافت مشاوره رایگان با متخصصان ما در پیراسیس تماس حاصل کنید. 

منبع

  • ۹۷/۰۵/۲۰
  • خدمات کامپیوتر جردن خدمات کامپیوتر

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی